Головна » 2016 » Травень » 26 » "Умом и молотком" ("Mente et malleo")
"Умом и молотком" ("Mente et malleo")

20 травня 2016 року у парку Бабин яр відбулася Міська польова геологічна олімпіада, яка була підготовлена та проведена Відділом туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Київського палацу дітей та юнацтва разом з Національним науково-природничим музеєм НАН України та ВГО «Спілка геологів України».

В Олімпіаді взяли участь учні трьох шкіл м. Києва, які вивчають «Основи геології», та члени гуртка геології КПДЮ.

Організатори підготували цікавий перелік завдань з орієнтування на місцевості, з польових робіт на відслоненні гірських порід, опису точок спостереження, з навичок відбору та документування зразків, ведення геологічних щоденників тощо. Цікавим етапом стало завдання з апаратурних спостережень на місцевості, визначення природної радіоактивності ґрунту та порід по заданій мережі та побудови карти.

Усім вистачило роботи. Поки одна частина команди змагалася на етапах, друга демонструвала практичні навички підготовки ночівлі геолога (ставила намети). Після основних змагань, учні виконували практичні завдання з визначення зразків мінералів та гірських порід, описували палеонтологічні рештки фауни та відбитки флори. Наприкінці змагань команди продемонстрували журі кольорові газети, виконані учнями під час проходження Олімпіади.

Після підведення підсумків журі визначило команди, які продемонстрували кращі знання та навички на різних етапах, нагородили усі команди грамотами, сувенірними призами, цукерками та кожного учня сертифікатами учасника Олімпіади. За загальною сумою балів найпідготовленішою була відмічена команда СЗШ № 2 (8-б кл.)

Переглядів: 207 | Додав: BBC | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: