Головна » 2012 » Березень » 26 » Семінар "Інтеграція Олімпійської освіти в шкільний навчально-виховний процес"
Семінар "Інтеграція Олімпійської освіти в шкільний навчально-виховний процес"

20 березня 2012 року на базі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №2 ім. Д. Карбишева" відбувся семінар "Інтеграція Олімпійської освіти в шкільний навчально-виховний процес" за участю представників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України, управління освіти Подільської районної в місті Києві адміністрації, журналу "Фізичне виховання в школі", науковців, вчителів фізичної культури Подільського району м. Києва.
Програмою семінару було передбачено: проведення уроку фізичної культури за програмою модуля "Настільний теніс" для учнів 5-б класу, уроку "Олімпійська Україна", доповідь "Впровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес СЗШ № 2 ім. Д. Карбишева".
    Під час урочистого відкриття семінару з вітальним словом виступили науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Галина Коломоєць, методист управління освіти Подільської районної в місті Києві адміністрації Ірина Потьомкіна, заступник директора з навчальної-виховної роботи СЗШ № 2 ім. Д. Карбишева Зінаїда Діденко. Вони побажали всім учасникам семінару плідної праці і творчих злетів.

Урок фізичної культури за програмою модуля "Настільний теніс" для учнів 5-б клас проводила вчитель фізичної культури СЗШ № 2 ім. Д. Карбишева Євгенія Алексєйчук, де продемонструвала свою майстерність та інноваційний підхід до проведення уроку, використовуючи творчий підхід та високий професійний рівень.
Доповідач Алексєйчук Є. Ю. окреслила мету, основні напрямки, завдання та їх реалізація під час впровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес СЗШ № 2 ім. Д. Карбишева. Підсумком роботи семінару відбулося обговорення.
     Учасниками семінару відзначено високий організаційно-методичний рівень проведення заходу, висловлено подяку організаторам та внесено пропозицій щодо подальших зустрічей.

Переглядів: 620 | Додав: BBC | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: