Новини спеціалізованої школи № 2 ім. Д. Карбишева м. Києва

Ви увійшли з ІР адреси: 54.226.209.201  |

Головна » 2018 » Июнь » 1 » Нагородження призерів манівських робіт
Нагородження призерів манівських робіт

31 травня запам’ятається не лише лінійкою, що відбулася в нашій школі, але й нагородженням обдарованої молоді нашої школи за наукові досягнення.

Мала академія наук України  – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Отже, з одного боку, манівські дослідження можуть сприяти зацікавленості в учнів вийти за межі шкільної програми та сказати «своє слово». З іншого боку, всі ми розуміємо, що це неможливо зробити без сприяння досвідчених педагогів.

В будь-якому випадку слід зазначити, що основна мета "манів" полягає в розвитку особистості учнів. Тому цей фоторепортаж саме про них.

Надя Цвєткова, 11 клас. Робота «Запозичення з англійської мови в сучасній українській мові» (керівник Ярош Вікторія Олександрівна). Надя – дуже працьовита учениця. Зайняла 1-ше місце на I етапі МАНу.

Настя Яцька, 10 клас. Робота «Вивчення сучасних гибридів капусти в умовах українського полісся» (керівник Садова Тетяна Василівна). Зайняла 1-ше місце на I етапі МАНу. Слід зазначити, що Настя вже написала кілька робіт і має значний досвід у їх захисті.

Не відстає від Насті і Люта Яна, яка зайняла 2-ге місце з роботою «Модернізація АЕС України як основа енергетичної незалежності країни» (керівник Сіпій Володимир Володимирович). Поряд з Яною знаходиться Поліна, яка імовірно розмірковує, яку роботу буде писати наступного року з Тетяною Василівною.

Тепер наш випускний 9-А клас.

Плюсніна Марія, один з кращих математиків нашої школи. Маша має схильність до критичного мислення та вміє аналізувати отримані результати. Її робота  «Енергоефективність освітлення у школи» на I (районному) етапі МАНу зайняла 1-е місце в секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» та 2-е місце в секції «Прикладна математика» (керівники Філоненко Раїса Володимирівна та Сіпій Володимир Володимирович). Також Маша приймала участь в II етапі МАН.

Всі ми добре знаємо про наполегливість, старанність та цілеспрямованість Крістіни Бабіч. А ще здатність до системного мислення. Як на мене, це дуже важливі якості, які зустрічаються вкрай рідко. Її робота «Особливості метаміктного стану цирконів Яструбецького родовища Українського щита» зайняла 1-е місце у секції «Теоретична фізика» та 2-ге місце у секції «геологія, геохімія та мінералогія» на районному етапі МАН. Також Крістіна брала участь у міському етапі МАНу. Давайте ще згадаємо, що вона здобула перше місце та золоту медаль на Всеукраїнському конкурсі «DreamECO-2018». До речі для нашої школи це був дебют!

І нарешті Роман Река. За висловом одного з вчителів, його потенціал майже безмежний. Як на мене, він обмежений лише його бажанням. Отож, побажаємо Ромі подальших успіхів.

Людмила Миколаївна запрошує до пісні!

А це наші учні зі своїм класним керівником

Фоторепортаж підготував Гречанівський О.Є.

Переглядів: 91 | Додав: AG | Рейтинг: 5.0/1
«  Июнь 2018  »