Вівторок, 12.12.2017

Ви увійшли з ІР адреси: 54.163.209.109  |

Головна » 2014 » Квітень » 8 » Модель партнерської взаємодії адміністрації та профспілкового комітету по дотриманню трудового законодавства.

Відкрила семінар Голова Подільської районної в м.Києві організації профспілки працівників науки і освіти України Ткач Г.В

Директор школи Нікуліна Л.М. розповіла присутнім гостям про навчальний заклад, його багаторічну історію, традиції, про напрямки навчально-виховної роботи, проектну діяльність, акцентуючи на взаємодії адміністрації школи та профспілкового комітету в зазначених питаннях.

Аналізуючи співпрацю з питань атестації директор школи наголосила, що гармонійне поєднання роботи адміністрації та профспілкового комітету у період підготовки й проходження атестації допомагає педагогові гідно пройти атестацію.

Заступник директора з НВР Барабась О.Ю. надала інформацію про вимоги до атестації педпрацівників та презентувала систему роботи школи з питань атестації учителів.

Голова профспілки Філоненко Р.В. розповіла про роботу профспілкового комітету школи: «Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом стоїть на захисті конституційних прав і законних інтересів кожного учасника навчально-виховного процесу. Це відтворено у внутрішньо шкільних організаційно правових документах.

Права педагогів – членів профспілки ураховуються  постійно адміністрацією, усі вимоги щодо залучення представників профспілки до роботи в процесі прийняття особливо значущих управлінських рішень дотримуються. Профспілка в свою чергу, відповідає взаємністю: бере активну участь у вирішенні питань, що знаходяться в її комплектації.

Збалансованість всіх ланок, адміністрації та ПК, створює позитивний імідж навчального закладу.

Переглядів: 797 | Додав: BBC | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »