Головна » 2014 » Грудень » 15 » Місячник фізико-математичних наук
Місячник фізико-математичних наук

В рамках місячника була проведена виставка малюнків та стіннівок з математики та фізики, тематичних газет, де учні продемонстрували свою захопленість математикою, історичними джерелами розвитку математики, фактами з біографії відомих математиків, зацікавленість у вивчені фізики  та інформатики.

Було проведено засідання фізико – математичних та технологічних наук шкільного об’єднання МАН «Дослідник», заслухали презентацію робіт МАН: учня 9-А класу Брик Денис з роботою на тему: «Математичне моделювання популяції окремих видів». Роботи було обговорено, надано рекомендації щодо доопрацювання й доповнення.

14.10.2014р. у вестибулі школи показано слайд – шоу «Україна – космічна держава».

В рамках місячника були проведені відкриті уроки та позакласні заходи з предметів.

Вчитель фізики Войтенко О. В. провів відкритий урок у 9-А класі на тему: «Закон Ома для однорідної ділянки електричного кола». На уроці учні під час перевірки домашнього завдання давали відповіді на запитання фізичної естафети, здійснювали перетворення в системі СІ. Під час вивчення нового матеріалу вчитель використав створення електричного кола також учні заповнювали таблицю. Урок проведено на високому методичному рівні з використанням інтерактивних технологій.

Вчитель інформатики Сисоєва А.М. провела відкритий урок у 6-А класі на тему: «Таблиці в тексті».

Цей урок  пройшов з використанням наочного матеріалу. На початку уроку була проведена перевірка домашнього завдання, за допомогою тестів. Учні відповідали на питання, і якщо була правильна відповідь, отримували яблучко. Вивчаючи новий матеріал учні самостійно опрацьовували теоретичну частину, виконували практичну роботу. Вчитель обрав здібного учня, який був асистентом-помічником. Урок був цікавим і насиченим.

Вчитель математики Лобач О. Л. провела відкритий урок з математики  в 5-Б класі з теми: «Рівняння. Розв'язування рівнянь». Це був урок-подорож, під час якого учні за допомогою підказок (картки, завдання, тести) мандрували по семи чудесах України. Урок пройшов цікаво з використанням інтерактивної дошки. Вчитель використав міжпредметні зв’язки (математика – географія, математика – інформатика), демонструвавши доцільний наочний матеріал.

Вчитель інформатики Гречанівський О.Є. провів відкритий урок у 7-А класі на тему: «Основи роботи з дисками. Архіватори. Віруси та антивірусні прогарми».

Вчитель математики Філоненко Р.В. провела урок у 9-А класі на тему: «Функції. Властивості функцій». Урок проведено за допомогою прийому застосування знань, які допомогли розв’язуванню завдань. Під час уроку було застосовано такі педагогічні методи як: метод конструювання, тестування, метод графічного зображування математичних функцій. Застосування мультимедійних систем захоплює учнів, розвиває вміння швидко аналізувати вивчений матеріал. Урок пройшов емоційно, учні активно працювали та виявляли інтерес до теми.

Під час тижня було проведені відкриті виховні заходи.

Вчителі інформатики Сисоєва А. М. та Войтенко О. В. провели позакласний захід в 10-А класі під назвою «Інфоманія». Учні заздалегідь готували назву команд та девізи, презентацію команд. Гра складалася з трьох турів, під час яких учні давали відповіді на тестові завдання, приймали участь у вікторині, заробляли бали.

Журі називає переможців. Команда переможців були нагороджені грамотами.

Вчитель Філоненко Р. В. провела позакласний захід в 6-А класі «Математичний бій». Ведучими цього заходу були учні 10-А класу Василенко Марія та Бабак Вікторія. Дві команди змагалися між собою. Команди готувалися заздалегідь, складали у віршованій формі привітання. Двом командам було запропоновано різні конкурси, загадки-добавлянки, прочитати слова, дати відповідь на запитання.

Назви команд та девізи учні також готували заздалегідь. Конкурс пройшов піднесено – емоційно, учні активно приймали участь у цікавих конкурсах.

Журі оголошує підсумки змагань, нагороджує переможців. Захід викликав надзвичайну зацікавленість та захоплення учнів.

Вчитель Лобач О.Л. провела позакласний захід «Математичними стежками», у якому прийняли участь учні 8 класів. Дві команди учнів змагалися між собою, даючи відповіді на запитання трьох турів, в кінці гри відбувся конкурс капітанів.

Журі підбило підсумок гри, оголосило переможців. Захід викликав зацікавленість учнів.

Протягом місячника були переглянуті відеофільми про сучасні технології виробництва, їх вплив на екологію.

Заходи місячника фізико-математичних та технологічних наук пройшли на високому науково-методичному рівні і викликали інтерес в учнів школи.

Переглядів: 547 | Додав: BBC | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: