Вівторок, 12.12.2017

Ви увійшли з ІР адреси: 54.163.209.109  |

Прийом (усна співбесіда)

Для проведення прийому (усна співбесіда) дітей до першого класу спеціалізованої школи №2 ім.Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу підібрані завдання, які призначені для визначення готовності до навчання в школі дітей 6 років.

Проведення дослідження готовності дітей до навчання в школі проводиться у формі усної співбесіди, триває не більше 30 хвили, дає змогу вирішувати питання подальшого розвитку та освіти першокласників, з урахуванням індивідуального розвитку особистості, спільно психологом, учителем, батьками.

Мета:

• Забезпечити комплексний підхід при визначенні готовності дитини до навчання в школі.
  • Визначити рівень розвитку основних компонентів готовності дитини до навчання в школі.
  • Проаналізувати та спрогнозувати подальший індивідуальний розвиток дитини під час навчання в школі.

Напрямки обстеження:

1. Загальна поінформованість

(інформація про себе та оточуючий світ).

2. Мотиваційна готовність

(визначення сформованості внутрішньої позиції школяра).

3. Розумова готовність:

• рівень розвитку пізнавальних процесів

(визначення довільного запам’ятовування, зорової пам’яті, стійкості уваги,    вміння концентруватися, уміння утворювати пари предметів за родовими ознаками, узагальнювати, класифікувати геометричні фігури);

• мовленнєва готовність

(визначення лексичного наповнення словника, правильності оформлення висловлювань, активності мовлення, розкриття смислових зв’язків між подіями і вчинками персонажів);

• логіко-математична компетентність

(з’ясування математичних уявлень, відтворення числового ряду, встановлення кількісних відношень, рахункові операції, класифікація геометричних фігур).

4. Соціальна та емоційно-вольова готовність.

(уміння спілкуватися, розуміння ситуації)

«  Грудень 2017  »