Правила приймання дітей до 1 класу

спеціалізованої школи №2 ім. Д.Карбишева

з поглибленим вивченням предметів природничого циклу

1. Загальні положення

1.1. Прийом до 1 класу спеціалізованої школи №2 ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу здійснюється   відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України №389 від 19.06.2003 р., зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 р. за № 547/7868

1.2. Правила прийому розроблені відповідно до вищезгаданої Інструкції, Положення про загальноосвітній навчальний заклад на підставі Статуту навчального закладу, обговорені на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від 05.01.2016 р.). та схвалені нею, затверджені директором закладу. У співбесіді можуть брати участь діти незалежно від місця проживання. Перевага надається дітям, які мешкають у мікрорайоні школи.

1.3. Співбесіда здійснюється на безоплатній основі.

2. Організація співбесіди

2.1. Правила проведення прийому та оголошення щодо умов і термінів проведення  розміщуються у приміщенні навчального закладу.

2.2. Для проведення співбесіди створюється педагогічна комісія, склад якої погоджується педагогічною радою навчального закладу. До складу  комісії залучається практичний психолог.

3. Проведення співбесіди

3.1. Співбесіда з дітьми, які вступають до першого класу проводиться з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання.

3.3. Чисельність  педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1 класу спеціалізованої школи, не може перевищувати 3 осіб, включаючи практичного психолога. Співбесіда не повинна тривати більше 30 хвилин.

3.4. Діти, які хворіли під час проведення співбесіди, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторній співбесіді, термін проведення якої визначає директор навчального закладу

3.5. Діти, які не з’явилися на співбесіду без поважних причин, до наступної співбесіди не допускаються.

4. Порядок зарахування

4.1. Діти, які  пройшли співбесіду, зараховуються до навчального закладу наказом директора закладу на підставі рішень педагогічної комісії.

4.2. До навчального закладу подаються такі документи: заява, копія свідоцтва про народження, медична картка встановленого зразка.

4.3. Якщо батьки, або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням педагогічної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів співбесіди і розглядається протягом 3 днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, остання можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Діти, які не пройшли співбесіду для зарахування до 1 класу спеціалізованої школи, вступають до іншого загальноосвітнього закладу.

4.6. Діти, які зараховані до спеціалізованої школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнене місце може проводитись додаткова співбесіда.

5. Контроль за проведенням прийому

5.1. Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за     дотримання вимог Інструкції про порядок  приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів).

5.2.  Контроль за організацією та проведенням прийому, порядком зарахування дітей до спеціалізованої школи за його результатами покладається на Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

5.3. При порушенні навчальним закладом вимог даної Інструкції та Правил  приймання, розроблених навчальним закладом, рішенням Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації результати співбесіди визнаються недійсними. У такому разі Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, організовує і проводить повторну співбесіду, результати якого є остаточними.

«  Жовтень 2017  »