Вторник, 09.03.2021

Ви увійшли з ІР адреси: 54.236.58.220  |

Як уникнути травм у стінах навчального закладу

Передусім батькам слід розмовляти зі своїми дітьми. Щовечора приділяти дитині декілька хвилин і говорити про справи в школі. Необхідно активно доносити дітям правила поведінки на заняттях і в години дозвілля. Не менш важливою є фізична активність. З приходом навчального року дитячі м’язи слабнуть, тож варто слідкувати, аби діти не засиджувалися. Безперечно, доброю порадою буде відвідувати рухливі секції 2-3 рази на тиждень, тоді м’язи підтримуються в тонусі, дитина гарно себе почуває і більш стійка до травм. До того ж діти стають більш дисципліновані, адже перебувають під наглядом досвідчених тренерів.Профілактика усіх видів травм є соціальною проблемою, і займатися нею повинні усі: батьки, вчителі, лікарі та інші відповідальні структури. Важливу увагу слід приділити канікулам. Щодо зимових канікул: щоб попередити травматизм дітей потрібно забезпечити їм цікаве дозвілля. Це не означає, що потрібно вести дітей на всі можливі заходи, які будуть відбуватися під час канікул. Цікавим для дитини може бути і спільне з батьками захоплення, і перегляд та обговорення цікавого фільму, приготування сюрпризів до новорічних свят.

Дитячий травматизм та його профілактика. Краматорська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18

Пам'ятка для учнів:

1. Виконувати правила техніки безпеки (не бігати, не штовхатися, не кричати).

2. Бути обережним у найбільш травмонебезпечних місцях (уважно та спокійно спускатися та підійматися сходами, перебувати в рекреаціях, біля дверей кабінетів та скляних дверей коридорів, не ховатися за ними).

3. Мати зручне взуття на низькому підборі, обережно пересуватися по намастикованій підлозі.

4. Не одягати на навчання жодних прикрас; мати короткий манікюр; не носити в кишені або сумці колючо-ріжучих предметів, піротехнічних засобів.

5. Бути особливо уважним на уроках фізкультури, праці та ритміки (виконувати вправи вчителя тільки після проведеного інструктажу та команди).

6. Уважно та спокійно користуватися виделками, скляним посудом та іншими приборами в їдальні; використовувати їх тільки за призначенням.

7. Пам’ятайте: ваше, а також інших, життя, здоров’я та краса залежать від тебе!

«  Март 2021  »